Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Grille

Grille są bardzo popularnymi sprzętami używanymi w gastronomii. Dzięki nim zarówno w sezonie letnim jak i zimowym możemy zjeść pysznego kurczaka z rusztu. Grille używane w restauracjach i barach są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu w szybki i łatwy sposób możemy je wyczyścić i utrzymywać czystość urządzenia.

Filtruj według

Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji dzięki podziale zazwyczaj na trzy części, które montowane są ze sobą w bardzo prosty sposób, podany w instrukcji. Warto również dodać, że grill nie tylko idealnie nada się do restauracji, czy baru ale również do naszego ogrodu. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się pysznymi daniami z grilla przez cały rok.

Grille świetnie sprawdzą się w restauracjach o profilu amerykańskim. Idealnie grillowana wieprzowina to coś, co jest bardzo trudno dostać.

Jeśli w Twoim gospodarstwie domowym, restauracji, czy barze nie posiadasz idealnego grilla do przygotowywania przepysznych amerykańskich potraw, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam szereg specjalistów pomoże Ci w doborze odpowiedniego grilla do Twoich potrzeb. Dzięki temu sprzęt posłuży Ci przez długie lata, a użytkowanie stanie się przyjemnością.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się