Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Urządzenia do hot-dogów

Urządzenia do hot-dogów to bardzo popularne urządzenie, w barach i na stacjach paliw, ale również coraz więcej osób sprawia sobie je do swojego gospodarstwa domowego. Dzięki temu świetnie skonstruowanemu urządzeniu Twoje hot- dogi będą mieć idealną temperaturę, a co za tym idzie świetny smak.

Filtruj według

Parówki w urządzeniu do hot- dogów mogą być podgrzewane w sposób parowy, dzięki czemu w ciągle utrzymują tę samą temperaturę. Urządzenia do hot-dogów często wyposażone są w przeźroczystą witrynę mieszczącą bułki hot-dogowe. Dzięki czemu Twoja praca staje się dwa razy szybsza i przyjemniejsza.

Urządzenie do hot dogów wyposażone jest również w pokrętło do regulowania temperatury jaka podgrzewa parówki. Jest to świetny sposób, dzięki któremu możemy opanować do perfekcji w jakiej temperaturze nasze parówki smakują najlepiej. Warto również dodać, że ogrzewanie parowe jest niezwykle energooszczędne, a parówki nie rozgotowują się i są nadal sprężyste.

Jeżeli w swojej ofercie nie posiadasz urządzenia do hot-dogów, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz urządzenie do hot- dogów idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Warto również dodać, że urządzenia są wykonane bardzo solidnie, dzięki czemu bez problemu będzie można użytkować je przez długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się