Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Naleśnikarki

Naleśnikarki to bardzo popularne urządzenie nie tylko w restauracjach i cukierniach ale również w gospodarstwach domowych. Dzięki elektrycznym naleśnikarkom w szybki sposób możemy usmażyć dużą liczbę naleśników, które bez problemu będą odklejać się od pola grzewczego. Naleśniki na słodko, słono czy tortille będą teraz dla Ciebie szybką i przyjemną pracą, która tak naprawdę wykonuje się sama.

Filtruj według

Możemy wybrać naleśnikarkę pojedynczą lub naleśnikarkę podwójną. Dzięki temu możemy smażyć naleśniki na dwóch polach. Ułatwia to naszą pracę i sprawia, że wykonujemy ją szybciej i sprawniej. Naleśnikarki stworzone są z wysokiej jakości materiałów, dlatego z pewnością czas użytkowania naleśnikarki będzie trwał długie lata. Warto również dodać, że naleśnikarka jest urządzeniem, która jest bardzo prosta i łatwa w obsłudze, dzięki przejrzystemu i prostemu panelowi za pomocą pokrętła możemy ustawiać idealną temperaturę, która jest potrzebna by usmażyć nasze naleśniki.

Jeżeli planujesz otworzenie restauracji, baru czy naleśnikarni, świetnie sprawdzi się naleśnikarka. Jej szybkie i niezawodne działanie sprawi, że klienci będą wciąż wracać na Twoje naleśniki.

Jeżeli planujesz zakup idealnej naleśnikarki, koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto. Tam z pewnością znajdziesz najlepszą naleśnikarkę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się