Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Opiekacze, tostery

Opiekacze i tostery to bardzo popularne urządzenie zarówno w każdym gospodarstwie domowym jak i restauracjach serwujących między innymi takie pyszne kanapki jak panini. Opiekacz, toster to urządzenie, które używamy niemalże każdego dnia, kiedy robimy śniadania.

Filtruj według

Opiekacze stworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu są bardzo łatwe w czyszczeniu. Dzięki specjalnej i dobrze wyprofilowanej rączce opiekacz jest w pełni bezpieczny. Możemy bez przeszkód regulować stopień wypieczenia naszej kanapki. Dzięki wskaźnikowi możemy regulować temperaturę nagrzania naszego opiekacza.

Jeśli planujemy zakup tostera do naszego gospodarstwa domowego musimy kierować się przede wszystkim wielkością i funkcjami tostera. Większość tosterów wykonanych jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i specjalnie wyprofilowanej rączki, która nie nagrzewa się, przez co nie tworzy zagrożenia dla naszych dłoni. Wiele tosterów oferuje funkcję zmiany nakładek. Przez co nasze tosty mogą mieć różne kształty, oraz może ich różnić sposób zapieczenia.

Jeśli nie zaopatrzyłeś się w toster i opiekacz koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto, tam z pewnością znajdziesz odpowiedni sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się