Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Rożna

Drób serwowany jest w prawie każdym lokalu gastronomicznym, dlatego wszelkie narzędzia i sprzęt, który pomaga w jego przyrządzaniu są niezbędne. Smak kurczaka z rożna jest tak charakterystyczny, że duża część lokali gastronomicznych nie wyobraża sobie nie serwowanie tej potrawy, dlatego dobry rożen jest na wagę złota.

Filtruj według

Rożen jest urządzeniem, który pozwala na przyrządzenie drobiu w sposób szybki, wygodny i bardzo wydajny, co bardzo mocno wpływa na funkcjonalność całego lokalu. Wysokiej klasy rożen jest podstawowym narzędziem pracy w większości barów, pubów, czy lokali fast food. Jeśli chodzi o rodzaje rożnów to jest ich wiele i różnią się one zasadniczo rozmiarem i sposobem podgrzewania. Najmniejsze z nich pozwalają na przygotowanie od 1 do kilku kurczaków, natomiast te największe mieszczą w sobie nawet kilkanaście kurczaków na raz.

Sklep gastronomiczny agusto oferuje Państwu szeroką ofertę rożen do drobiu, dzięki którym Państwa lokal gastronomiczny, restauracja, bar, czy lokal fast food stanie się jeszcze bardziej wydajny. Warto dodać, że rożna znajdujące się w ofercie naszego sklepu wyróżniają się najwyższą jakością, dzięki czemu posłużą one długie lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się