Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Nadstawki chłodnicze

Lokale gastronomiczne, restauracje, lokale fast food, pizzerie, czy bary bardzo często starają się zaprezentować klientom potrawy i dania, takie jak pizze, wszelaka garmażeria, zapiekanki, sałatki, a także inne produkty. Ich atrakcyjna prezentacja wpływa na chęć zakupu, dlatego odpowiednia ekspozycja swoich dań i potraw jest bardzo ważna.

Filtruj według

Wystawienie dań bez obaw o ich zepsucie jest możliwe, jeśli korzysta się z nadstawek chłodniczych. Można w nich wyeksponować dane potrawy, a niska temperatura zapewnia odpowiednie warunki, w których dania nie stracą swojej wartości odżywczej i nie zepsują się. Nadstawki chłodnicze produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która charakteryzuje się trwałością, dzięki czemu wytrzyma ona długie lata.

Nadstawki chłodnicze utrzymują idealną temperaturę, dlatego są niezbędnym sprzętem we wszystkich lokalach gastronomicznych, barach, lokalach fast food, czy pizzeriach. Nadstawki chłodnicze oferowane są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do charakteru i wymiarów danego lokalu.

Sklep gastronomiczny agusto oferuje szeroki wybór nadstawek chłodniczych od wiodących producentów, dlatego jeśli szukają Państwo produktów najwyższej jakości, to zapraszamy do zakupów!

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się