Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Akcesoria fast food

Fast food podbił świat gastronomii i obecnie nie wyobrażamy sobie naszego kulinarnego życia bez kebaba, grosa, frytek, czy burgerów. Z tego powodu każdy lokal gastronomiczny serwujący Fast food wymaga niezbędnych akcesoriów, bez których wydawanie potraw jest wolniejsze, a w niektórych wypadach nawet niemożliwe.

Filtruj według

Przyrządzanie tradycyjnego tureckiego kebaba wymaga wiedzy, doświadczenia i narzędzi, które zawsze widzimy w takich lokalach. Tarcza i miecz, na który nabite jest mięso to niezbędne wyposażenie każdego lokalu fast food, ponieważ tylko mięso przyrządzane w ten sposób, smakuje i oddaje charakter tej orientalnej potrawy.

To samo dotyczy greckiego gyrosa, który przyrządzany jest z użyciem takich samych narzędzi.

Jeśli szukasz wyposażenia do swojego lokalu gastronomicznego, to w naszym sklepie gastronomicznym agusto dostaniesz wszystkie niezbędne akcesoria fast food. Wszystkie akcesoria wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu inwestycja w profesjonalny pozwala na długie lata użytkowania.

W naszej ofercie znają Państwo miecze do mięsa, tarcze pod miecz, uchwyty, ostrza ząbkowane, wanny ociekowe, czy napędy z silnikiem i przekładnią.

W sklepie gastronomicznym agusto dostaniecie państwo wszystko, czego lokal gastronomiczny serwujący fast food potrzebuje najbardziej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się