Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
wysokość [mm]
Pojemność [litry]
Filtruj

Naczynia kuchenne

Naczynia kuchenne stanowią jakże istotną bazę wyposażenia profesjonalnej kuchni. Dlatego też w naszej ofercie proponujemy niemal wszystkie niezbędne produkty i akcesoria. Począwszy od garnków i pokryw gastronomicznych, przez patelnie, rondle, brytfanny oraz naczynia żeliwne. Taki bowiem zestaw jest niezbędny do szybkiej obróbki termicznej masowej ilości produktów. Poprzez szeroką gamę pojemników do przechowywania żywności i wiader gastronomicznych, a na cedzakach i misach kończąc. Zatem jest w czym wybierać.

Warto podkreślić, że to właśnie naczynia kuchenne w dużej mierze mają wpływ na szybkość, jak również jakość gotowych dań. Dlatego w sklepie agusto.pl jest ich tak szeroka gama. Zadbaliśmy również o ich niekwestionowaną jakość. To przecież sprzęt do zadań specjalnych, bo też warunki w kuchni gastronomicznej są specyficzne. Przede wszystkim oddziałuje tu wysoka temperatura, w której się piecze i gotuje lub też smaży. Wszystkim tym czynnościom towarzyszy wszechobecna para, czyli środowisko wilgotne.

Z jednej strony naczynia kuchenne i wyposażenie muszą działać bardzo szybko i niezawodnie. Z drugiej też muszą sprostać warunkom. Stąd więc tak częste zamiłowanie producentów naczyń do stali nierdzewnej. I to właśnie ona jest często materiałem używanym w gastronomii.

Stalowe garnki i inne naczynia kuchenne są nie tylko bardzo trwałe, ale też nie ulegają korozji. Co do garnków gastronomicznych to przede wszystkim muszą być przystosowane do różnych rodzajów kuchni, w tym do indukcji. Muszą mieć nienagrzewające się i odpowiednio mocowane uchwyty. Garnki do kuchni gastronomicznej powinny być zróżnicowane w kształtach, oraz pojemnościach i średnicach. Taki różnorodny zestaw zapewnia dopasowanie ich do potrzeb. Trudno też wyobrazić sobie smażenie bez różnych patelni. Są więc patelnie stalowe, żeliwne oraz z powłoką nieprzywierającą. Ponadto warto podkreślić, że ze względu na jakość materiałów, większość sprzętu kuchennego można myć w zmywarkach, co sprzyja zapewnieniu wysokiego poziomu higieny. Nawet bardzo wymagający Szef Kuchni sprawnie dokona wyboru niezbędnych naczyń spośród naszych artykułów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Nasi doradcy chętnie pomogą dokonać właściwego wyboru.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się