Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Brytfanny

W każdej kuchni potrzebne są naczynia, które posłużą do przygotowania i eksponowania potraw. Jednak kiedy chcemy podać danie, które potrzebuje dłuższego duszenia lub gotowania, potrzebne są wysokiej klasy produkty, które będą się do tego nadawać idealnie. Producenci wyposażenia gastronomicznego mają dla nas propozycję w postaci brytfann, które swoją konstrukcją zapewnią świetne duszenie, pieczenie i gotowanie potraw różnego rodzaju.

Filtruj według

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo różne brytfanny, gdyż chcemy zapewnić jak największy wybór. W zależności od użytego materiału konkretne naczynia będą nadawały się do innego rodzaju kuchni.

Brytfanny ze stali nierdzewnej świetnie nadadzą się zarówno do przygotowywania, jak i opiekania i duszenia mięsa, gdyż stal nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu potrawy nabiorą kruchości i niesamowitego smaku. Wymiary tych naczyń są różnorakie, by każdy kucharz mógł wybrać taki produkt, jakiego potrzebuje.

Mamy również tak zwane „gęsiarki” czyli brytfanny stworzone z żeliwa, które posiadają oksydowaną powierzchnie zapobiegającą rdzewieniu. Jej design pozwoli na pięknie podanie gorącego dania w samej brytfannie, z czego smakosze z pewnością będą zadowoleni. Zarówno stal nierdzewna, jak i żeliwo posiadają wysoką odporność na temperatury i wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, dzięki czemu są niesamowicie wytrzymałe. Jeśli więc szukasz najwyższej klasy zaopatrzenia lokali gastronomicznych, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz asortyment, który spełni Twoje oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się