Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
Filtruj
Filtruj według

Cedzaki

W każdej kuchni potrzebne jest naczynie, które posłuży do przecedzenia produktów, by niechciana zawartość lub wręcz przeciwnie – przepłynęła przez dziurki. Rzadko się o nim pamięta, lecz ten produkt jest niemal niezbędny w kuchni czy to domowej, czy lokalu gastronomicznego. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment cedzaków, durszlaków oraz wanien przecedzakowych.

Filtruj według

By zapewnić Państwu najlepszy wybór posiadamy wiele produktów, które pewnością zaspokoją wszelkie potrzeby, gdyż są one najwyższej jakości. W zależności od kształtu, pojemności i ilości dziurek do cedzenia – mogą wybrać Państwo spośród dziesiątek cedzaków.

Stal polerowana, z której w większości są produkowane, jest bardzo trwałym materiałem, który wykazuje niezwykłą odporność na wszelkie, szkodliwe czynniki zewnętrzne, dzięki czemu wybierając ten produkt, mają Państwo gwarancje jakości. W naszym asortymencie znajdują się również durszlaki, które posiadają długi uchwyt, który z pewnością nada się zarówno w zaciszu domowej kuchni, jak i lokalu gastronomicznym, gdyż taki produkt, dzięki swojej uniwersalności może być użyty w każdych warunkach.

Wanny przecedzakowe dzięki niewielkim dziurkom potrafią przecedzać nawet najrzadsze konsystencje. To natomiast przysłuży się do ułatwienia przygotowania zup krem i innych dań, które potrzebują przecedzać składniki.

Jeśli więc szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment najlepszych produktów w branży.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się