Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
Filtruj

Cedzaki

W każdej kuchni potrzebne jest naczynie, które posłuży do przecedzenia produktów, by niechciana zawartość lub wręcz przeciwnie – przepłynęła przez dziurki. Rzadko się o nim pamięta, lecz ten produkt jest niemal niezbędny w kuchni czy to domowej, czy lokalu gastronomicznego. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment cedzaków, durszlaków oraz wanien przecedzakowych.

By zapewnić Państwu najlepszy wybór posiadamy wiele produktów, które pewnością zaspokoją wszelkie potrzeby, gdyż są one najwyższej jakości. W zależności od kształtu, pojemności i ilości dziurek do cedzenia – mogą wybrać Państwo spośród dziesiątek cedzaków.

Stal polerowana, z której w większości są produkowane, jest bardzo trwałym materiałem, który wykazuje niezwykłą odporność na wszelkie, szkodliwe czynniki zewnętrzne, dzięki czemu wybierając ten produkt, mają Państwo gwarancje jakości. W naszym asortymencie znajdują się również durszlaki, które posiadają długi uchwyt, który z pewnością nada się zarówno w zaciszu domowej kuchni, jak i lokalu gastronomicznym, gdyż taki produkt, dzięki swojej uniwersalności może być użyty w każdych warunkach.

Wanny przecedzakowe dzięki niewielkim dziurkom potrafią przecedzać nawet najrzadsze konsystencje. To natomiast przysłuży się do ułatwienia przygotowania zup krem i innych dań, które potrzebują przecedzać składniki.

Jeśli więc szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment najlepszych produktów w branży.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się