Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Czajniki gastronomiczne

W każdej restauracji, kawiarni czy hotelu serwuje się ciepłe napoje. Herbata jest najczęściej wybieranym napojem w lokalach gastronomicznych, ze względu na swoją uniwersalność, walory smakowe oraz samą kulturę picia herbaty. W lokalach potrzebne są zatem czajniki, które będą na tyle wytrzymałe oraz łatwe w obsłudze, że będą w stanie zagrzać wodę do setek herbat każdego dnia.

Filtruj według

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór czajników gastronomicznych, dzięki czemu każdy znajdzie taki, który będzie idealnie odpowiadał wyposażeniu lokalu.

Czajniki SMEG, to zdecydowanie najlepszy wybór do małej gastronomii lub domu, gdyż cechują się one zarówno świetnym, nowoczesnym lecz zachowanym w starym stylu, minimalistycznym designem, świetną jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wizualizacja poziomu wody na dwóch płaszczyznach: litrów oraz filiżanek, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować idealną ilość wody. Czajniki te posiadają również automatyczny wyłącznik, kiedy nie ma w nich wody, by nie doszło do spalenia urządzenia, a pokrywka z systemem Soft Opening pozwala na stopniowe otwieranie pokrywy, które zapobiega nagłemu wydobyciu się gorącej pary.

Czajniki gastronomiczne to niezbędne urządzenia w lokalach gastronomicznych, które są używane bez przerwy. Nasz sklep oferuje najwyższej jakości asortyment z zakresu wyposażenia restauracji, kawiarni i innych lokalów gastronomicznych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się