Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
wysokość [mm]
rodzaj kuchni
więcej... mniej
pojemność garnków [litry]
rodzaj garnka
Filtruj

Garnki gastronomiczne

Duży nakład przyrządzanych potraw, ich ciągłe wydawanie i oczekiwania klientów, by te były smaczne. By to wszystko było łatwiejsze i nie kolidowało ze sobą, potrzebne są odpowiednie garnki, które będą odporne, a ich pojemność będzie dobrana pod konkretne potrawy. Właśnie taki asortyment posiadamy. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór garnków gastronomicznych, które z pewnością spełnią państwa oczekiwania.

Posiadamy garnki klasyfikowane w zależności od pojemności oraz wielkości, a także ze względu na użyty materiał.

Wysokie garnki idealnie nadadzą się na gotowanie dużej ilości potraw, które potrzebują gotowania lub długiego duszenia. Dzięki wysokiemu garnkowi zupy zachowają swoje walory smakowe, a duża ilość pozwoli na wydanie wielu dań jednocześnie.

Średnie garnki są natomiast najbardziej uniwersalnym wyborem, gdyż ich pojemność oraz łatwość w przenoszeniu rodzą wiele możliwości zastosowania w kuchni.

Posiadamy również garnki płytkie, które są stworzone z myślą o potrawach, które między innymi muszą dusić się w sosie.

Wszystkie te garnki stworzone są ze stali nierdzewnej, która wykazała niesamowitą odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki temu mają państwo gwarancje na wysokiej jakości, wytrzymały produkt, który posłuży jeszcze wiele lat. Warto również wspomnieć o beznitowym mocowaniu uchwytów, co zwiększa higienę w pracy.

Jeśli więc szukają państwo wysokiej klasy garnków gastronomicznych, to w naszym sklepie znajdą państwo z pewnością produkty, które spełnią państwa oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się