Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
Filtruj

Garnki - pokrywy

Pracując w gastronomi używanie garnków jest na porządku dziennym. Są one niezbędne do przygotowywania potraw, przez co muszą być wytrzymałe i pojemne. Jednak, żeby móc zachować walory smakowe potraw potrzebne jest zamknięcie obiegu, przez co wszystkie aromaty zostaną w środku naczynia.

W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment pokryw do garnków, gdyż zdajemy sobie sprawę z niezbędności tego wyposażenia.

Posiadamy najróżniejsze pokrywy pasujące niemal do każdego garnka gastronomicznego. Dzielą się one ze względu na średnice oraz użyty do ich produkcji materiał. Zazwyczaj są one stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wykazuje ona niesamowitą odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne, dzięki czemu produkt jest niesamowicie wytrzymały. Średnice zaś pozwalają na dobranie idealnej pokrywki, która będzie pasować do odpowiedniego garnka.

Kiedy decydują się państwo na zakup garnka, proponujemy od razu zakupić przypisywaną do niego pokrywę, w celu zwiększenia użyteczności towaru, gdyż to właśnie dzięki niej dania mają zachowane walory smakowe, a w trakcie przygotowania potrawy, możliwe jest jej duszenie.

Jeśli szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, barów czy bufetów, to w naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór najlepszej jakości produktów, posiadających gwarancje zadowolenia i jakości. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się