Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Garnki - wkładki

Praca w gastronomi wiąże się z przygotowywaniem potraw jak najszybciej lecz również ważne jest by były pyszne i pięknie podane. Chcąc ułatwić pracę kucharzom producenci wyposażenia gastronomicznego wpadli na pomysł, aby stworzyć gadżety, które pozwolą na szybsze i dokładniejsze przygotowywanie dań. Jednymi z takich produktów są wkładki do garnków. Cechują się one tym, iż ich zastosowanie polega na ułatwieniu pracy w gastronomii.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment tych produktów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy wkładki służące do gotowania makaronu i jemu podobnych produktów takich jak kopytka, kluski czy nawet pierogi. Jest to bardzo wygodna wkładka, gdyż pozwala bez zbędnych czynności wyjąć produkt zaraz po jego ugotowaniu.

W naszym asortymencie znajdują się również wkładki do gotowania ziemniaków o różnych średnicach i wysokościach dzięki czemu wpasują się w każdy garnek. Ten przyrząd jest bardzo praktyczny, gdyż gotowane przy jego użyciu ziemniaki można szybko wyciągnąć w odpowiednim momencie przez co unikniemy ich rozgotowania. Nie jest to niezbędne lecz bardzo pomocne wyposażenie gastronomiczne, z którego z pewnością ucieszy się każdy kucharz.

Jeśli szukają państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów, które z pewnością spełnią państwa oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się