Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
wysokość [mm]
Pojemność [litry]
Filtruj

Miski, wanny

W każdym lokalu gastronomicznym kucharze codziennie korzystają z wielu naczyń niezbędnych do produkcji wysokiej klasy dań. Jednym z rodzaju takich naczyń są miski, bez których nie było by możliwości przygotowania niektórych potraw. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór tych produktów.

Miski to niezbędne naczynia w każdej kuchni, niezależnie, czy jest to kuchnia domowa, czy wysokiej klasy lokal gastronomiczny serwujący dziennie setki dań. Znajdą Państwo u nas miski różnego rodzaju, gdyż stawiamy na szeroki wybór, jakość i uniwersalność naczyń.

Posiadamy misy do głębokiego smażenia wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu wykazują odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Innym bardzo uniwersalnym rodzajem mis, są misy z wygiętym rantem, które wyposażone są w antypoślizgowe dno. Te dwie cechy pozwalają na uniwersalne wykorzystanie tych naczyń. Są one bezpieczne i bardzo wytrzymałe.

Oczywiście każda misa posiada inne pojemności, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać produkt o takiej pojemności, jakiej potrzebuje. Te naczynia idealnie nadają się do miksowania kremów, ubijania piany, bądź przechowywania sosów, oraz innych płynnych lub stałych zawartości.

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo najwyższej jakości, wytrzymały asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się