Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Naczynia żeliwne

Dzisiejsze nowoczesne restauracje stawiają zarówno na jakość i smak potraw, jak również wygląd oraz podanie dania. Dzięki oryginalnemu przygotowaniu i zaprezentowaniu potraw zdobywa się znacznie więcej klientów, gdyż jak to się powszechnie mówi: „najpierw jedzą oczy”. By umożliwić Państwu taką prezentacje potraw mamy w swoim asortymencie naczynia żeliwne, które idealnie nadają się do oryginalnego i innowacyjnego zaprezentowania potrawy na stole.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. półmiski żeliwne, których przepiękny design pozwoli na zaskoczenie klientów serwowaniem dań na gorąco w tak kreatywny sposób. Posiadamy różne kształty oraz pojemności, by każdy mógł znaleźć produkt idealny pod swoje upodobania.

Należy również pamiętać, że takie naczynia żeliwne wymagają zabiegu konserwacji poprzez natłuszczanie powierzchni olejem jadalnym, by zachować jak najlepszą higienę. Bardzo użyteczną cechą naczyń żeliwnych jest długie utrzymywanie temperatury, dzięki czemu serwowanie na nich produktów zapewnia wysokie temperatury potraw.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również żeliwne brytfanny oraz garnki, które posłużą zarówno do przygotowania, jak i serwowania potraw. Garnek wypełniony parującym jeszcze mięsem jest zawsze produktem, po który sięgną miłośnicy tłustej kuchni.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo satysfakcjonujący produkt w adekwatnej do jakości cenie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się