Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
wysokość [mm]
rodzaj kuchni
więcej... mniej
Filtruj

Patelnie

W pracy w lokalu gastronomicznym codziennie ma się do czynienia z patelniami, które są podstawowym wyposażeniem restauracji, gdyż bez nich smażenie i przygotowywanie smakowitych dań jest niemal niemożliwe. Dlatego też producenci asortymentu kuchennego dopracowali ich wykonywanie do perfekcji, by były niesamowicie wytrzymałe i komfortowe, gdyż dzięki temu kucharze mogą szybciej i sprawniej gotować potrawy.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości patelni. W zależności od pojemności, wielkości, tworzywa, ceny oraz zastosowania.

Posiadamy m.in. patelnie miedziane, które są najlepszym wyborem jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości, gdyż te produkty warte są swojej ceny. Mają wielowarstwowe dno ferromagnetyczne. Takie dno umożliwia szybkie gotowanie i równomierne rozprowadzanie ciepła na całej patelni. To natomiast przekłada się na szybkość wykonywania potraw.

Miedź oraz stal nierdzewna, z której są wykonane słyną z niesamowitej odporności na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, co klasyfikuje je jako lidera wśród patelni. Każdy lokal gastronomiczny, który stawia na jakość i sprawność wyposażenia powinien zaopatrzyć się w taki produkt.

Mamy również w asortymencie woki, które zazwyczaj używane są w restauracjach orientalnych, gdyż w tej kuchni jest to niezbędny produkt. Patelnie grillowe również nie są nam obce, gdyż oferujemy ich szeroki wybór.

Jeśli natomiast szukają Państwo uniwersalnej oraz taniej patelni polecamy okrągłe patelnie ze stali węglowej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się