Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
Rozmiar GN
Pojemność [litry]
Filtruj

Pojemniki do przechowywania żywności

Zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i zaciszu domowym potrzebne jest miejsce do przechowywania żywności. Oczywiście produkty, które potrzebują niskiej temperatury mogą być trzymane w szafach chłodzących, czy lodówkach gastronomicznych. Produkty nie wymagające chłodzenia natomiast mogą być przechowywane w szafkach czy regałach. Zarówno te pierwsze, jak i drugie najlepiej będzie porządkować, a najlepsze są specjalnie stworzone do tego pojemniki na żywność, które mają wiele czynników klasyfikujących je jako niemal niezbędne. Ułatwiają one przechowywanie żywności zgodnie z HACCP.

Dzięki przeźroczystemu polipropylenowi BPA FREE ma się wgląd na produkty trzymane w środku, co znacznie ułatwi pracę kucharzom, którzy od razu będą wiedzieli, co znajduje się w pojemniku. Trwała etykieta na produkcie pozwala na wypełnienie jej informacjami na temat żywności znajdującej się w środku oraz dacie pakowanie i przydatności. Pozwala to na łatwą kontrole żywności, gdyż jest ona widoczna bez otwierania.

Warto również wspomnieć, ze pojemniki zamykane są na klips, dzięki czemu żywność pozostaje szczelnie zamknięta w środku. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór pojemników na żywność cechujących się wytrzymałością, różnymi pojemnościami oraz wymiarami, by można było dobrać idealnie pasujący produkt do każdego lokalu.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo takie produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się