Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
średnica [mm]
wysokość [mm]
rodzaj kuchni
więcej... mniej
pojemność garnków [litry]
Filtruj

Rondle

Rondle są niepodważalnie jednymi z najczęściej używanych produktów w lokalach gastronomicznych. Dzięki nim kucharze są w stanie w krótkim czasie przyrządzić potrawę, która wymaga podduszenia, bądź gotowania. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości, szeroki asortyment wyposażenia gastronomicznego restauracji.

Posiadamy m.in. rondle miedziane, które są najsolidniejszym możliwym wyborem. Ich tworzywo jest niezwykle odporne na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, dzięki niemu wytrzymałość jest niesamowita. Wybierając ten produkt mają Państwo gwarancje długiego użytkowania oraz nienagannej przydatności, gdyż dzięki miedzi oraz stali nierdzewnej rondle te rozprowadzają równomiernie temperaturę, co natomiast pozwala na szybszą obróbkę termiczną potraw. Są również łatwe w czyszczeniu, gdyż do ich powierzchni nie przyklejają się niepożądane resztki, dzięki czemu mycie tych naczyń jest naprawdę przystępne i szybkie.

Oczywiście posiadamy również inne rondle, w różnych przedziałach cenowych, pojemnościowych oraz wielkościowych. Rondle ze stali nierdzewnej cechują się wytrzymałością, przystępną ceną oraz higieną w użytkowaniu ze względu na beznitowe mocowanie uchwytów. Są to naprawdę uniwersalne garnki, gdyż przeznaczone są, by móc stosować je na wszystkich płytach grzewczych. Wiele niechcianych, szkodliwych substancji uwalnia się podczas gotowania przez co potrawy nabierają niedobrego posmaku. Stal nierdzewna jest na szczęście tworzywem, które nie pozostawia takich substancji, dzięki czemu asortyment naszego sklepu jest bezpiecznym i higienicznym wyborem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się