Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Sita kuchenne

W piekarniach oraz kawiarniach normą jest używanie wszelkiego rodzaju sit, gdyż trzeba przesiać mąkę, rozprowadzić cukier puder czy kruszonkę na ciastach. Sita są niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego, z naciskiem na kawiarnie oraz piekarnie, gdzie tych przyrządów używa się niemalże bez przerwy.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór sit wszelkiego rodzaju, by każdy mógł znaleźć produkt, jakiego szuka. Posiadamy m.in. okrągłe sita do przesiewania, które idealnie nadają się do lokalów gastronomicznych, gdyż dzięki dużej pojemności i stosunkowo małym oczkom, można przesiać dużą ilość produktu, co jest bardzo przydatne szczególnie w przygotowywaniu wielu potraw czy deserów.

Sito stożkowe natomiast jest bardzo uniwersalnym przyrządem do przesiewania, gdyż znajduje zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Może być użyte między innymi do przygotowania sosów, kastardów, puree, zup a nawet drinków.

Mamy również kubek do przesiewania mąki lecz przyda się on również do przesiewania innych sypkich substancji. W cukierniach używa się go również do rozprowadzania cukru pudru bądź kruszonki, dzięki czemu ta czynność wykonana jest znacznie szybciej.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego kawiarni, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo idealne, wytrzymałe produkty w przystępnych cenach. Wszystkie oczywiście z gwarancją najwyższej jakości.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się