Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
wysokość [mm]
Pojemność [litry]
Filtruj

Wiadra do kontaktu z żywnością

Wiadra do kontaktu z żywnością to produkty stworzone z myślą o przechowywaniu produktów spożywczych w dostosowanych do tego higienicznie pojemnikach. Stworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu spełniają wszelkie normy higieny, a żywność może być w nich bezpiecznie przechowywana.

Użyty do uchwytów produkcji materiał cechuje się niesamowitą odpornością na wszelkiego rodzaju szkodliwe czynniki zewnętrzne, więc jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu nie musimy się martwić o niechciane uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania, czy wgniecenia. Warto również dodać, że wewnątrz wiadra znajduje się podziałka, która pozwala na dokładnie odmierzenie ilości znajdujących się w środku produktów. Zamontowany uchwyt natomiast pozwala na sprawne i wygodne przenoszenie produktu bez zostawiania na jego powierzchni śladów, dzięki czemu pozostaje on higieniczny oraz schludny.

Posiadamy oczywiście szeroki asortyment wiader do kontaktu żywnością, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie pojemność, rozmiar oraz design. Należy również przypomnieć, że wiadra sprzedawane są bez pokrywek, więc proponujemy zakupienie całego zestawu wiadro + pokrywa dla optymalnego użytkowania tych niezbędnych do przechowywania - w branży gastronomicznej – produktów.

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo wytrzymały asortyment do swoich lokali. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep produktami.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się