Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
Grubość blachy [mm]
Szerokość [mm]
Długość [mm]
wysokość [mm]
Rozmiar GN
Pojemność [litry]
Filtruj

Pojemniki gastronomiczne

Będąc w różnych lokalach gastronomicznych serwujących tak zwane dania „na wagę”, możemy zauważyć, że jedzenie jest ustawione w pojemnikach, które zachowują ciepło potraw, dzięki czemu możemy nabrać sobie jeszcze parujące produkty. Są to specjalistyczne pojemniki gastronomiczne, które znajdą państwo w naszym sklepie.

Posiadamy szeroki asortyment pojemników gastronomicznych, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać idealny dla siebie produkt. Każdy z nich wyróżnia się pojemnością, kształtem oraz wielkością, dzięki czemu wpasują się one w każdy lokal.

Pojemniki gastronomiczne wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu wykazują niesamowitą odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mają wysoką tolerancje na temperatury (od -20 do nawet 300 stopni), więc można ich używać zarówno w lodówkach jak i piecach konwekcyjno-parowych. Długo zachowują ciepło, dzięki czemu idealnie nadają się do wcześniej wspomnianych bufetów i restauracji serwujących dania „na wagę”.

Szeroka gama pojemności pozwala natomiast na dobór produktu pod urządzenia chłodzące, bądź witryny gastronomiczne, czy też stoły sałatkowe. Pojemniki na żywność są ułatwieniem dla kucharzy, będąc przy tym higienicznym i trwałym rozwiązaniem na składowanie produktów spożywczych w restauracjach, barach, kawiarniach czy też pizzeriach.

Jeśli szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego bufetów, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo wytrzymałe produkty w przystępnych cenach z gwarancją jakości.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się