Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Deski do krojenia

Nierozłącznym elementem pracy w gastronomi jest obrabianie produktów, ich cięcie oraz ubijanie. Jednak dla zachowania higieny nie można robić tego na zwykłym blacie kuchennym. Z pomocą przychodzą deski do krojenia, które idealnie sprawdzą się jako podkładka pod krojenie produktów.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment tacek do krojenia różnego rodzaju, dzięki czemu z pewnością wybiorą Państwo taki produkt, jakiego oczekują. Posiadamy oczywiście zwykłe, klasyczne deski z drewna. Ich uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawdzą się w kuchni każdego lokalu gastronomicznego. Ich rozmiary wpasują się w wymagania klientów, gdyż w naszym sklepie znajdą Państwo zarówno małe, jak i duże deski do krojenia.

Mamy również nowoczesne produkty z tworzyw takich jak polipropylen, czy polietylen. Takie deski posiadają różne kolory, dzięki czemu łatwo rozpoznać ich przeznaczenie - do mięsa, ryb, warzyw itp. Tworzywo użyte do ich wykonania cechuje się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Innym rozwiązaniem, które z pewnością będzie użyteczne szczególnie w piekarniach i kawiarniach to deski do krojenia pieczywa, które posiadają specjalnie żłobienia, by okruszki z krojonego chleba wpadały nigdzie indziej, jak właśnie tam. Pomaga to późniejszemu sprzątaniu, gdyż specjalne rowki zbierają wszystkie odpadki i można się ich potem z łatwością pozbyć.

Jeśli więc szukają Państwo szerokiego asortymentu wyposażenia gastronomicznego piekarni, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo produkt, który spełni wszystkie, nawet największe wymagania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się