Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Kloce masarskie

W restauracjach zawsze potrzebne jest świeże mięso. Jednak nie zawsze jest ono przywożone już w porcjach, a czasami nawet lokale szczycą się tym, że same kroją mięso, dzięki czemu klienci posiadają gwarancje świeżości. W sklepach natomiast zazwyczaj słychać z zaplecza, jak ktoś mocno uderza, tworząc tym samym głuchy i nieprzyjemny stukot. Jest to nic innego, jak uderzenie tasakiem w kloc masarski, który służy jako podstawka do porcjowania mięsa, gdyż ta czynność wymaga zarówno krzepy wykonawcy, jak i wytrzymałego tworzywa, które będzie raz za razem znosić uderzenia tasaka, bądź innego ostrza

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki wachlarz możliwości, gdyż posiadamy różne rodzaje kloców masarskich. Najbardziej uniwersalnym, a zarazem najczęstszym wyborem są naturalne kloce z drewna bukowego i grabowego. Są to bardzo wytrzymałe i świetnie przystosowane do swojego zadania produkty, gdyż wykorzystują one unikalny system łączenia grzebykowego, co znacznie wzmacnia całą konstrukcje. Posiadamy oczywiście różne rozmiary, by zapewnić jak najlepszy wybór spośród wielu produktów.

Tak jak i w przypadku desek do krojenia, mamy również kloce masarskie z polietylenu. Jest to idealny wybór dla osób, które stawiają na nowoczesność i innowacje. Niektórzy będą potrzebować kloców wolnostojących. Posiadamy również takie egzemplarze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nie samej nakładki lecz osobnego mebla, który posłuży do porcjowania mięsa.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się