Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Noże ceramiczne

W każdej kuchni, zarówno w lokalach gastronomicznych jak restauracje, bary czy pizzerie, jak i tej domowej potrzebne są ostre narzędzia, dzięki którym będziemy w stanie przygotować potrawy. Noże jednak dzielą się na wiele rodzajów, gdyż do każdej czynności można znaleźć osobny nóż. Na przykład do chleba są specjalnie ząbkowane ostrza, by szybciej były w stanie przeciąć skórkę, a do krojenia mięsa są nawet idealnie zakrzywione, by móc je porcjować i oddzielać od kości.

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie te rodzaje noży lecz w tym dziale skupiamy się na nożach ceramicznych, gdyż są one bardzo ciekawym rozwiązaniem, pasującym do każdej kuchni.

Filtruj według

Cechą, na której należy się skupić to fakt, iż ostrza ceramiczne mają właściwości antybakteryjne, dzięki czemu w trakcie cięcia i porcjowania nie dojdzie do rozprowadzenia na narzędziu bakterii. Jest to bardzo użyteczne w momencie, gdy kroi się pożywienie, które nie zostanie poddane obróbce termicznej, która usunie drobnoustroje.

Ostrza ceramiczne są również odporne na ścieranie, dzięki czemu ich ostrość pozostaje niezmienna przez długi czas, a sam materiał nie traci objętości. Noże te są bardzo lekkie, ostre oraz wytrzymałe. Są to bardzo pożądane cechy narzędzi w gastronomii, gdyż dzięki nim kucharz będzie w stanie szybko, sprawnie i precyzyjnie przygotowywać potrawy.

Należy jednak pamiętać, że podczas mycia w zmywarce należy je odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem mechanicznym.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo odpowiednie produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się