Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Noże do jarzyn, obierania

W kuchni jedną z najczęściej wykonywanych czynności jest obieranie warzyw, owoców i innych produktów, które tego wymagają. Jest to dość żmudne zajęcie, gdyż bez odpowiednich narzędzi pozbędziemy się większej ilości jadalnej części produktu, niż byśmy chcieli. By zoptymalizować obieranie, należy korzystać z specjalistycznych noży, które swoją ostrością oraz łatwością w użyciu znacznie zwiększą wydajność w trakcie obierania.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment noży do obierania, dzięki czemu każdy znajdzie idealny dla siebie produkt. Posiadamy bardzo dobre noże japońskie, które poddawane były wielokrotnej próbie wytrzymałości. Dzięki temu wiemy, że wykazują niesamowitą odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ostrze cechuje się niezwykłą ostrością, która pozostaje niezmienna przez bardzo długi czas. Całe narzędzie wykonane jest ze specjalnego materiału o nazwie Cromova 18. Ostrze jednak nie nadaje się do mycia w zmywarce przez co trzeba czyścić je ręcznie.

Warto również wspomnieć o specjalnym uchwycie, który posiada specjalne antypoślizgowe punkty, mające na celu zapewnienie jak najpewniejszego uchwytu, by nóż nie miał prawa wypaść. Dzięki temu można zachować bezpieczeństwo i higienę pracy.

Jeśli natomiast stawiają Państwo na prostotę oraz nienaganną jakość, to posiadamy również klasyczne noże do obierania, które są wytrzymałe oraz wygodne w długim użytkowaniu. Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo idealne produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się