Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Noże HACCP

Praca w gastronomii wiąże się z ciągłym używaniem narzędzi, a w szczególności noży, które są niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu serwującego posiłki. Jednak w restauracjach stawiających na szybkość, precyzje i niesamowity smak potraw, potrzebne są narzędzia najwyższej jakości.

Z tego właśnie względu powstał system HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności identyfikując skalę zagrożenia w ramach wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń.

Filtruj według

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy noże HACCP. Cechują się one tym, iż ich zastosowanie jest naprawdę szerokie, gdyż ich kolorowe uchwyty kategoryzują ich przeznaczenie. Dzięki temu kucharze są w stanie szybko rozpoznać i wybrać nóż, którego właśnie potrzebują, co przekłada się na szybkość produkowania dań

Ostrza noży HACCP są wytrzymałe i wykazują niesamowitą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można ze spokojem użytkować je we właściwy sposób. Ich ostrość pozostaje na długo, a jeśli się stępią, są bardzo łatwe do naostrzenia. Dzięki przemyślanemu designowi, ich czyszczenie jest banalnie proste, dzięki czemu noże HACCP pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo satysfakcjonujące produkty najwyższej klasy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się