Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Nożyce

Praca w gastronomii wiąże się z korzystaniem z wielu narzędzi, które pomagają w tworzeniu i wydawaniu przepysznych potraw. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z istnienia gadżetów do kuchni, które znacznie przyspieszają proces robienia dań. Dlatego warto jest się zapoznać z takimi narzędziami, jak specjalistyczne nożyce gastronomiczne, które z pewnością niejeden kucharz używa, by ułatwić sobie pracę.

Filtruj według

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju nożyc gastronomicznych.

Jednymi z nich są nożyce do drobiu, które są niezbędnym wyposażeniem, jeśli w naszym lokalu porcjowane jest mięso. Wyprodukowane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu wykazują niesamowitą odporność na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Rękojeść jest specjalnie wyprofilowana, by uniemożliwić zbieranie się resztek mięsa w łączeniach. Można je myć w zmywarce, co znacznie skraca proces mycia i oczyszczania.

Drugą grupą jaką oferujemy są nożyce do ziół. Są to specjalistyczne narzędzia do cięcia ziół. Stworzone są z pięciu par ostrzy, które działają w naturalny dla nożyc sposób lecz dzięki takiej ilości, można łatwo i szybko podzielić i rozdrobnić zioła. Je również można myć w zmywarce, dzięki czemu zachowanie higieny jest banalnie proste. Stworzone z najwyższej jakości materiałów, będą służyć wiele lat, bez niechcianych uszkodzeń.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej klasy wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo idealne produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się