Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Obieraki

Zarówno w kuchni domowej, jak i restauracji bardzo często obiera się ziemniaki, owoce i inne warzywa. Robienie tej czynności nożem jest naturalne i możliwe lecz co mniej wprawna osoba straci bardzo dużo samego produktu tnąc zawartość razem ze skórką. Przez to niepotrzebnie traci się dobrą zawartość, która mogłaby być spożytkowana w trakcie przyrządzania potrawy. Obieraczki, to bardzo dobre rozwiązanie zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w zaciszu domowym, gdyż łatwość i przyjemność płynąca z obierania, jest znacznie większa niż w zwykłym nożem.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment różnego rodzaju obieraczek, dzięki którym znacznie skróci się czas obierania produktów żywnościowych. Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje obieraczek. Obieraczki poziome oraz obieraczki pionowe.

Jak sama nazwa wskazuje różnią się one ułożeniem ostrza lecz w praktyce ma to tylko małe znaczenie, gdyż chodzi tutaj o upodobania, by każdy mógł obierać warzywa jeszcze wygodniej.

Posiadamy również różne rodzaje ostrzy w obieraczkach, gdyż w zależności od produktów, jakie mamy zamiar obierać, optymalnym będzie wybranie odpowiedniego ostrza (ząbkowanego, falowanego, lub gładkiego).Wyprodukowane ze stali nierdzewnej wykazują niesamowitą odporność, dzięki czemu mają Państwo gwarancje długiego użytkowania raz zakupionego przedmiotu.

Należy jednak pamiętać, że nie powinno się myć obieraczek w zmywarce, gdyż mogą ulec zniekształceniu, bądź uszkodzić zmywarkę. Obieraczki to niezbędne w kuchni wyposażenie gastronomiczne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się