Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Ostrzałki

W każdym, nawet najlepiej wyposażonym lokalu gastronomicznym przyjdzie czas, kiedy noże używane non stop się stępią. By być gotowym na taką chwilę, należy zaopatrzyć się w urządzenie ostrzące, osełkę bądź kamień do ostrzenia. Wszystkie te produkty znajdą państwo w naszym sklepie, gdyż posiadamy bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju ostrzałek, by każdy klient mógł dobrać idealny dla siebie produkt.

Filtruj według

Jeśli chodzi o ostrzenie to każdy kucharz ma swoje preferencje co do sposobu w jaki to zrobi. My posiadamy najbardziej uniwersalne urządzenia, by ostrzenie noży przychodziło łatwo i przyjemnie.

Jednym z takim produktów są ostrzałki wodne trzyfazowe. Użytkowanie takiej ostrzałki jest banalnie proste. Nalewamy do niej wody i nie wypuszczamy do końca ostrzenia, gdyż nawilża ona tarcze. Trzy fazy ostrzenia to nic innego, jak kolejno grube, średnie i małe ziarno tarcz, dzięki czemu można bardzo precyzyjnie naostrzyć nóż odpowiednio do naszych preferencji.

Ostrzałki wodne dwufazowe, posiadają natomiast zaledwie dwie szlifierki. Duże oraz średnie ziarno. Są one dobrym wyborem, jeśli nie zależy nam na posiadaniu tarczy o małym ziarnie. Samo ostrzenie polega na włożeniu w środek ostrza noża i delikatne poruszanie w dół (do siebie) noża jednostajnym ruchem, dzięki czemu jego krawędź jest coraz ostrzejsza.

Ostrzałki do noży to niemalże niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, gdyż bez nich noże nie będą w stanie długi czas pozostawać ostre, przez co przygotowanie potraw znacznie się wydłuży.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się