Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Stalki

Kiedy w trakcie pracy w kuchni zaczną tępić się noże pozostaje już tylko kupić nowe lub naostrzyć co pozwoli zaoszczędzić nieco pieniędzy. Niestety mówi się, że ostrzenie jest trudne. Nic bardziej mylnego. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów do ostrzenia noży. Jedną z grup takich przyrządów są stalki, które idealnie nadają się na szybkie i proste ostrzenie noży.

Filtruj według

Profesjonalna nazwa to ostrzałki prętowe nazwane tak ze względu na swój wygląd. Takie ostrzałki wykorzystywane są zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych kuchniach. Są one w gruncie rzeczy najprostszymi w obsłudze ostrzałkami. Istotą każdej ostrzałki prętowej jest wygodna rękojeść wykonana z tworzywa, drewna lub stali. Taka rękojeść ma specjalny element chroniący dłoń, by zapewnić bezpieczeństwo w trakcie ostrzenia. Sam pręt natomiast wykonywane są z różnych materiałów lecz uniwersalne, a zarazem bardzo wytrzymałe i użyteczne, są te wykonane ze stali nierdzewnej,lub molibdanowo-chromowej. Te ostatnie uważa się za najlepsze i najwytrzymalsze z dostępnych na rynku.

Warto pamiętać, że kiedy ostrzymy noże należy wybrać wytrzymały materiał trwalszy od tego, z którego wykonany jest nóż, gdyż jeśli będzie odwrotnie możliwe jest, iż nie naostrzymy noża, a dodatkowo stępimy stalkę. Jeśli więc szukają Państwo niezbędnego wyposażenia gastronomicznego restauracji, to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo najwyższej jakości produkty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się