Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Tasaki

W restauracjach codziennie operuje się wieloma narzędziami, które umożliwiają przygotowywanie smakowitych potraw. Jednym z rodzajów takich narzędzi są noże, bez których kucharze nie są sobie w stanie wyobrazić pracy w gastronomii. Dzięki globalizacji coraz więcej produktów światowych znajduje się na polskim rynku, dzięki czemu możemy cieszyć się z dostępności świetnej jakości noży japońskich oraz tasaków. Tasaki są bardzo uniwersalnym narzędziem, które najwięcej zastosowania ma właśnie w kuchni orientalnej.

Filtruj według

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju tasaków. Posiadamy różne wielkości oraz kształty, dzięki czemu każdy klient może znaleźć idealny dla siebie produkt. Tasaki cechują się niesamowitą wytrzymałością, gdyż stworzone są z najwyższej klasy stali nierdzewnej Cromova 18. Ostrza zostały poddane kilkuetapowemu hartowaniu, dzięki czemu mają państwo gwarancje jakości.

Tasaki cechują się niesamowitą wytrzymałością i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Kupując raz tak dobrze zaprojektowany tasak, mają Państwo gwarancje długiego użytkowania bez żadnych problemów. Część tasaków jakie znajdą Państwo w naszym sklepie, jest wykonana jednolicie, dzięki czemu są higieniczne i pozwalają zachować czystość w miejscu pracy. Nie należy również zapominać o ostrości, gdyż w tej konkurencji tasaki nie mają sobie równych. Ich ostrzenie natomiast jest łatwe i komfortowe.

Jeśli więc szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego restauracji to w naszym sklepie z pewnością znajdą państwo produkty spełniające każde oczekiwania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się