Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Dyspensery do sosów

Dyspensery do sosów to bardzo ważne narzędzie w przemyśle gastronomicznym. Jeśli prowadzisz restaurację, czy bar, to bardzo ułatwią Twoją pracę i pozwolą zachować ład i porządek w miejscu Twojej pracy. Dyspensery do sosów możesz znaleźć w przeróżnej formie, od dyspenserów przygotowywanych do sosów zimnych, po dyspensery z pompką i przystosowane do sosów ciepłych. Dyspensery możesz znaleźć również w przeróżnych rozmiarach i kolorach.

Filtruj według

Najczęściej sprzedawane są one pojedynczo, ale możesz zaopatrzyć się również w trio dyspenserów, które są w różnych rozmiarach, od najmniejszego, do największego. Dyspensery do sosów wykonane są z polietylenu. Jest to materiał, który nie jest szkodliwy dla człowieka, więc możemy być w stu procentach pewni, że przechowywany w nim sos nie zagraża naszemu zdrowiu.

Dyspensery są bardzo powszechnie używanym narzędziem na rynku gastronomicznym. Wiele restauracji oraz barów posiada mnóstwo dyspenserów do sosów, które sprawdzają się doskonale, ponieważ bardzo ułatwiają pracę kucharzom. Idealna ilość sosu może dostać się na ulubioną sałatkę lub bułkę. Dyspensery są dostępne w różnych kolorach. To zdecydowanie ułatwia pracę i nadaje właściwe tempo zespołowi. Gdyż nie ma miejsca na pomyłki i niedopatrzenia.

Jeśli chcesz wyposażyć swój bar lub restauracje w dyspensery, udaj się do sklepu gastronomicznego agusto. Tam znajdziesz szeroką ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się