Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Krajalnice / Szatkownice ręczne

Nierzadko przychodzi nam przygotować ulubioną surówkę do obiadu. Jednak praca na zwykłej tarce jest bardzo uciążliwa i pracochłonna, dlatego idealnym sprzętem dla Ciebie, będzie krajalnica/szatkownica ręczna do warzyw i owoców. Jest to bardzo przydatne urządzenie zarówno w gospodarstwie domowym jak i w restauracjach, bądź barach ze zdrową żywnością.

Filtruj według

Wysokiej jakości szatkownica ręczna wykonana jest z plastiku i ostrza z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które ułatwi cie w stu procentach pracę przy gotowaniu obiadów. Dzięki składanym nóżkom możesz dostosować wysokość do swoich potrzeb w danej chwili. Pokrętło reguluje grubość oraz szerokość krojonego na nich warzywa lub owocu.

Krajalnica/ szatkownica ręczna wyposażona została w chwytak do warzyw lub owoców, który ma za zadanie chronić nasze palce i płonie przed skaleczeniem się na bardzo ostrym ostrzu. Krajalnica ma bardzo przyjemny design, dlatego z pewnością może ona stać na blacie naszych mebli kuchennych. Jest lekka i łatwo przenosi się ją na inne powierzchnie. Warto dodać, że jest łatwa w utrzymaniu. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego narzędzia do krojenia swoich owoców i warzyw zarówno w zaciszu domowym jak i w pracy, idealnym narzędziem będzie krajalnica/szatkownica ręczna. Możesz nabyć ją w sklepie gastronomicznym agusto.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się