Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Lejki

Lejki to bardzo ważne narzędzie zarówno w zaciszu domowym, jak i w restauracjach. Przelewanie sosów, zup i innych płynów ułatwi nam lejek, który zazwyczaj wyposażony jest w filtr, który chroni przed wpadnięciem niechcianego kawałka, warzyw lub owoców do płynu, który przelewamy. Lejki zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej, odpornej na zagniecenia i uszkodzenia.

Filtruj według

W ofercie są również dostępne lejki z uchwytami lub bez, z wyciąganym sitkiem i wbudowanym. Wszystko zależy od naszych preferencji, jakie sitko wybierzemy. Gdy mamy zamiar przelewać płyny do bardzo wąskich słoików i butelek, możemy znaleźć lejki szklane. Są one doskonale przystosowane do małych powierzchni, do których chcemy przelać płyn.

Lejki są nieodzowną częścią świata gastronomicznego, używane są bardzo często, dlatego by w stu procentach usatysfakcjonować klienta, czy domowników aksamitnością dania lub napoju. Jeżeli prowadzisz restaurację lub wprowadzasz się do nowego domu lub mieszkania i Twoja kuchnia nie została w dalszym ciągu wyposażona w lejek, koniecznie musisz nadrobić zaległości.

Bardzo szeroką ofertą artykułów gastronomicznych może pochwalić się sklep agusto. Świetna i szybka obsługa oraz doradztwo w sprawach doboru odpowiedniego narzędzia do potrzeb klienta, to tylko kilka z zalet jakie oferują.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się