Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Listwy do bonowania

Listwy do bonowania to bardzo tanie i przydatne narzędzie w restauracjach czy barach. Uporządkowane zamówienia to priorytet, o który należy dbać gdy prowadzimy lokal gastronomiczny. Każde zamówienie musi być dokładnie uporządkowane i ułożone w odpowiedniej kolejności. Dzięki temu unikniemy wszelakich pomyłek i niedopatrzeń.

Filtruj według

Listwy do bonowania mają bardzo nowoczesny design, który może spodobać się wielu z nas. Warto również dodać, że kartki, które są przyczepione do listwy można w bardzo łatwy sposób z niej usunąć, dzięki czemu szybko i bez problemu zwalniamy miejsce na nowe zamówienie.

Listwy do bonowania wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu są one trwałe na zarysowania i niechciane otarcia lub zadrapania, o które bardzo łatwo na kuchni. Kolejną bardzo pozytywną informacją jest to, że zamówienia możemy przyczepiać magnesami do listwy bonującej. Dzięki czemu łatwość w zmianie kolejności zamówień jest banalnie prosta, a my mamy ciągle pogląd na to, czy wydajemy dania w dobrej kolejności.

Jeżeli zamierzasz otworzyć restaurację, ale nadal nie masz listwy do bonowania, to koniecznie musisz zaopatrzyć się w to narzędzie usprawniające pracę twojego zespołu. Listwy do bonowania możesz nabyć w sklepie agusto. Pomoc profesjonalistów zajmujących się od lat gastronomią pomoże Ci w szybki sposób dokonać trafnego wyboru, który będzie służył Ci przez długie lata, a Ty będziesz cieszyć się dobrą sławą wśród gości.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się