Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Listwy magnetyczne

Listwy magnetyczne do noży to świetny wybór zarówno do nowoczesnej domowej kuchni jak i do restauracji, czy baru. Listwy magnetyczne są świetnym rozwiązaniem, kiedy noże są narzędziem naszej pracy, a wyciąganie ich z szuflady zajmuje dużo czasu. Listwy magnetyczne sprawiają, że noże są idealnie widoczne, więc nie ma miejsca na szukanie konkretnego modelu.

Filtruj według

Każda restauracja, bar czy kawiarnia powinna być zaopatrzona w listwę magnetyczną, ponieważ to profesjonalne narzędzie pozwala zaoszczędzić nam wiele czasu i energii. Listwa magnetyczna to wspaniała alternatywa dla typowego stojaka na noże, jest zadecydowanie ładniejsza oraz bardziej funkcjonalna, a przede wszystkim zajmuje dużo mniej miejsca niż typowy stojak na noże.

Listwę magnetyczną możemy zamontować na ścianie nad blatem, na froncie szafki lub pod nią. Montaż trwa zaledwie chwilkę, a daje nam dużą wygodę. Listwa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego jest odporna na wszelkiego rodzaju zadrapania i zagięcia. Pamiętaj, że nowoczesna kuchnia, to praktyczna kuchnia, dlatego najwyższy czas zainwestować w listwę magnetyczną, którą można nabyć w sklepie gastronomicznym agusto.

W profesjonalnym sklepie gastronomicznym specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. Szeroki wybór sprawi, że listwę magnetyczną można dopasować do wielkości kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się