Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Łyżki

Każdy kto jest na etapie urządzania kuchni, wie że podstawowym narzędziem w każdej kuchni jest łyżka. Dzięki szerokiemu wyborowi możemy pozwolić sobie na dobranie pięknych sztućców do naszej zastawy stołowej. Łyżki zarówno obiadowe jak i łyżeczki deserowe możemy dostać w pięknych wzorach. Zarówno kształt samej łyżki jak i rączki to kwestia naszego wyboru.

Filtruj według

Jeżeli zamierzasz otworzyć restaurację, jednym z podstawowych kroków będzie dobór odpowiednich sztućców do zastawy w Twojej restauracji. Hitem ostatnich miesięcy są proste w designie łyżki o obłym i przyjemnym kształcie rączki. Nierzadko jest ona udekorowana ciekawym wzorem lub jest po prostu gładka.

Łyżki możemy nabyć pojedynczo lub kupować je w zestawach po kilka sztuk. Wszystko zależy od tego ile ich potrzebujemy, oraz jaki wzór wybierzemy. Łyżki stworzone są ze stali nierdzewnej, dlatego z pewnością starczą nam na długie lata. Stal nierdzewna charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na wszelkie zarysowania. Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w łyżki zarówno do gospodarstwa domowego jak i restauracji, baru czy kawiarni koniecznie odwiedź sklep gastronomiczny agusto.

Specjaliści pomogą dokonać ci najlepszego wyboru łyżek, które zostaną z Tobą na lata. Warto również dodać, że sklep gastronomiczny agusto posiada wiele rodzajów sztućców, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się