Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Łyżki cedzakowe

Łyżki cedzakowe to nieodzowny element każdej kuchni lub restauracji. Łyżki cedzakowe to świetne narzędzie, które pozwoli ci na swobodne wyciągnięcie pierogów lub warzyw z wrzącej wody. Łyżki cedzakowe mają wiele innych zastosowań, jednak najważniejszym jest to by chroniły nasze ręce od możliwego poparzenia. Łyżki cedzakowe wyróżnia również głębokość. Jeżeli potrzebujemy większej i głębszej z pewnością znajdziemy takową w ofercie.

Filtruj według

Łyżki cedzakowe wykonane są ze stali nierdzewnej, dlatego są one trwałe i niepodatne na wszelkie uszkodzenia. Wysoka jakość wykonania oraz przemyślana konstrukcja sprawia, że bez łyżka będzie nam służyć długie lata. Dzięki wzmocnionemu stalowemu uchwytowi, możemy bez przeszkód wyławiać jedzenie nawet z wrzącej wody bez możliwości poparzenia się lub uszkodzenia skóry. Warto dodać, że łyżki cedzakowe możemy myć w zmywarkach, to bardzo ważna informacja gdyż zaoszczędzi nasz czas, wodę oraz energię.

Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście swojego gospodarstwa domowego lub restauracji w łyżkę cedzakową koniecznie zainwestuj w to narzędzie gastronomiczne. Liderem na rynku gastronomicznym jest sklep agusto. Profesjonalna obsługa oraz duży wybór produktów gastronomicznych sprawi, że nie będziesz chcieć robić zakupów nigdzie indziej.

Łyżki cedzakowe wykonane są w sposób bardzo solidny i ciekawy, dlatego nie będzie problemu z przetrzymywaniem ich na tak zwanym widoku. Ich design jest ciekawy i z pewnością nie zepsują koncepcji kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się