Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Minutniki, timery

Czas jest kluczowym elementem gastronomii. Każda potrawa, czy ciasto, ma określony czas gotowania, pieczenia, czy smażenia, dzięki czemu jest idealna. Często przedłużenie lub skrócenie czasu przygotowywania danej potrawy, potrafi zniweczyć cały efekt końcowy. Z tego powody warto jest jak najlepiej kontrolować czas.

Filtruj według

Zwykłe zegarki wymagają ciągłego zerkania i kontrolowania czasu. W kuchni jest to wysoce nie wskazane, ponieważ nasza uwaga zazwyczaj skupiona jest na wielu rzeczach na raz. Zerkanie na zegarek może skończyć się klęską całego dania, dlatego warto jest mieć przy sobie coś, co perfekcyjnie odmierzy czas i da nam wyraźnie znać, że właśnie minął. Minutniki i timery to niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni. Idealnie sprawdzą się w restauracjach, barach, czy innych lokalach gastronomicznych, gdzie ruch i gwar nie pozwalają na ciągłe zerkanie na zegarek.

Nastawienie timera, czy minutnika jest bajecznie proste, a przedmiot ten zapewnia nam zwiększoną koncentracje, ponieważ nie tracimy jej na uporczywe śledzenie wskazówek zegarka. Warto zauważyć, że timery i minutniki, są przydatne zarówno w profesjonalnych restauracjach, jak i w domowych kuchniach. Dzięki nim perfekcyjnie odmierzymy czas gotowania, smażenia, czy pieczenia. Dostępne są tradycyjne minutniki i timery wskazówkowe, a także te cyfrowe. Warto jest mieć czas pod kontrolą i nie zaprzątać sobie głowy uporczywym zerkaniem na wskazówki. Głośny sygnał minutnika i timera wyraźnie wskaże nam to, że już nasze danie jest już gotowe.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się