Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Otwieracze do puszek

Otwieracze do puszek to bardzo przydatne narzędzie w każdej restauracji, barze i gospodarstwie domowym. Zapewne nie raz zmagałeś się z otworzeniem puszki swoim nieodpowiednim otwieraczem. Jeśli narzędzie nie jest odpowiednio przystosowane, jesteś narażony na uszkodzenia skóry, a nawet głębokie rany. Właśnie dlatego dobry otwieracz do puszek to jeden z najważniejszych narzędzi w gospodarstwie domowym jak i restauracji.

Filtruj według

Wśród otwieraczy do puszek możemy wybrać różny design i wzory, ale również możemy wybrać otwieracz ręczny lub elektryczny. Ręczny jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i rączki pokrytej plastikową otoczką, która jest łatwa i przyjemna w utrzymaniu, zaś otwieracz elektryczny jest droższy od otwieracza ręcznego i dużo większy lecz jego design jest na tyle ładny, że możemy pozwolić sobie na przetrzymywanie go np. na blacie kuchennym.

Często elektryczne otwieracze do puszek mają również funkcję ostrzenia noży i otwierania butelek. Jest to bardzo przydatne narzędzie w każdym domu jak i restauracji. Wielokrotnie zdarza nam się zmagać z puszką, którą trzeba otworzyć, a nie posiadamy dobrego otwieracza. Dlatego by spokojnie poradzić sobie z tego typu problemami będzie zakup odpowiedniego otwieracza do puszek w sklepie gastronomicznym agusto. Szereg specjalistów, z pewnością doradzi nam jaki otwieracz będzie dla nas odpowiedni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się