Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Przyprawniki

Przyprawniki powinny znajdować się w każdym domu, a tym bardziej barze czy restauracji. Z roku na rok producenci tworzą dla nas coraz to nowe wzory i kolory przyprawników, które wpisują się w nadchodzące trendy dotyczące wyposażenia kuchni. Typowy przyprawnik powinien zawierać solniczkę, pieprzniczkę, butelkę na oliwę z oliwek i przyprawę maggi. Są to zdecydowanie najbardziej podstawowe przyprawy, których używamy podczas jedzenia ulubionej zupy, czy drugiego dania.

Filtruj według

Jednak pamiętajmy o względach estetycznych. Przyprawniki powinny być ładne i estetyczne. Ostatnim hitem wśród przyprawników są przeźroczyste naczynia, które pozwalają nam na kontrolę ile produktu zostało w naczyniu. Są one wykonane ze szkła, możemy je czyścić w zmywarce, są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Jeśli jesteśmy zwolennikami minimalizmu, możemy postawić o przyprawniki wykonane z porcelany. Jest to kolejny kierunek, który jest jednym z najbardziej pożądanych stylów wśród nowoczesnych i minimalistycznych kuchni. Wiele producentów, daje możliwość gwarancji produktu aż na 24 miesiące. Jest to bardzo ważne, gdyż jeśli nasz zestaw należy do kosztownych, zawsze możemy starać się o wymianę uszkodzonego produktu na nowy.

Jeżeli w Twoim domu nie ma nowoczesnych przyprawników to koniecznie udaj się do sklepu gastronomicznego agusto. Specjaliści pomogą dokonać nam odpowiedni wybór, który będzie służył nam przez długie lata, a przy okazji cieszył nasze oczy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się