Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Rękawice

Rękawice to nieodzowny element każdej kuchni. Gorąca temperatura, która zawsze panuje podczas gotowania i pieczenia, potrafi skutecznie poparzyć ręce. Z tego powodu tak ważne jest ich właściwa ochrona. Rękawice ochronne potrafią skutecznie zatrzymać ciepło, pozwalają na komfortowe i szybkie manewrowanie gorącym naczyniem. W gastronomi i piekarnictwie czas jest kluczowym elementem całej układanki.

Filtruj według

Czasami wystarczą zaledwie dwie minuty, by cała potrawa, czy wypiek został zrujnowany. Właśnie dlatego rękawice, które pozwalają na bardzo szybką reakcję, są podstawowym elementem wyposażenia restauracji, barów, lokali gastronomicznych, a także domowych kuchni. Bardzo często zdarza nam się zapomnieć i dotknąć rozgrzanej brytfanki, patelni, czy piekarnika. Takie oparzenie potrafi często bardzo długo się goić, a w gastronomi sprawne i zdrowe ręce, to podstawa!

Dlatego nie warto ryzykować zbędnym poparzeniem, jeśli możemy zaopatrzyć swój lokal, czy kuchnię w profesjonalne rękawice ochronne. Wydawać mogłoby się, że takie rękawice, to niepotrzebny kuchenny dodatek, ale wszyscy profesjonalni kucharze wiedzą, jak bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej kuchni, są rękawice ochronne. Pozwalają one na pewny i zdecydowany chwyt, bez obawy, że oparzymy nasze ręce. Jest wiele rodzajów rękawic ochronnych i są one wykonane z różnych materiałów, jak skóra, sylikon, czy włókno szklane.

Niezależnie od materiału z jakiego są wykonane, skutecznie chronią nasze dłonie przed niebezpiecznymi poparzeniami, o które w gastronomii nie trudno.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się