Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szczypce

Szczypce są niezwykle praktycznym elementem wyposażenia każdej restauracji, baru, lokalu gastronomicznego, czy kuchni gospodarstwa domowego. Pozwalają one na precyzyjne wyciąganie makaronu, mięs i wszystkich gorących elementów potraw. Szczypce są banalnie proste w obsłudze przez co łatwi i szybko można chwytać nimi gorące potrawy.

Filtruj według

Idealnie sprawdzą się w restauracjach, gdzie liczy się czas przy podawaniu dań, a także estetyka wyglądu talerza. Szczypce zazwyczaj stworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej przez co są bardzo wytrzymałe i dobre dla środowiska. Nowoczesne szczypce możemy kupić z designerskimi rączkami przez co idealnie nadają się one jako element wystroju kuchni.

Jeżeli podchodzimy praktycznie i najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i swoboda, postawmy na szczypce z silikonową i gumową rączką, które ułatwiają manewrowanie szczypcami. Szczypce możemy zakupić w różnych rozmiarach, a wszystko uzależnione jest od tego, do czego będą one nam służyć.

Jeżeli jesteś na etapie urządzania kuchni (gastronomicznej, czy domowej) musisz wiedzieć, że istnieje kilka rodzajów szczypiec. Wszystko zależy od funkcji jaką będą pełnić. Istnieją szczypce do spaghetti, szczypce cukiernicze, szczypce do sałatek, czy szczypce uniwersalne. Czyszczenie szczypiec jest bardzo proste i intuicyjne.

Nasz sklep agusto wyposażony jest w narzędzia gastronomiczne o najwyższej jakości, dlatego posłużą one całe lata, a użytkowanie ich będzie komfortowe i wygodne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się