Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Szpatuły

Cukiernictwo jest jedną z ważniejszych części gastronomii. Narzędzia używane w cukiernictwie bardzo często przydają się także w restauracjach, barach, czy innych lokalach gastronomicznych. Jednym z takich podstawowych i niezbędnych narzędzi każdej restauracji, cukierni, czy piekarni jest szpatuła. Szpatuła służy do równomiernego rozprowadzania i wygładzania masy cukierniczej, krem, a także innych produktów, które wymagają dokładnego rozprowadzenia na powierzchni ciasta.

Filtruj według

Oferujemy Państwu szpatuły o różnej długości i średnicy, dzięki czemu możliwe jest dobranie wszystkich potrzebnych narzędzi cukierniczych. Szpatuły wykonywane są zazwyczaj z poliglasu, dzięki czemu są w stanie wytrzymać bardzo wysokie temperatury, przekraczające często 220 stopni Celsjusza.

W naszym sklepie znajdą Państwo szpatuły o różnych długościach, takich jak 25,30,35, czy nawet 50 centymetrów. W naszej ofercie znajdują się także szpatuły ze stali nierdzewnej, które cechują się wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Takie narzędzia przetrwają całe lata w doskonałym stanie. Wyprofilowany uchwyt szpatuł sprawia, że praca nią jest łatwa i przyjemna.

W gastronomi czas zawsze odgrywa kluczową rolę, dlatego praktyczne narzędzia, takie jak szpatuła, nie tylko ułatwiają pracę, ale także znacznie ją przyspieszają. Bardzo szeroki wybór szpatuł w naszym sklepie agusto sprawia, że znajdą tu Państwo zarówno narzędzia do lokali gastronomicznych, cukierni i piekarni, ale także takie, które idealnie sprawdzą się przy domowych wypiekach.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się