Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szufelki do żywności

Szufelki do żywności są jednym z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia każdej restauracji, baru, czy sklepu z żywnością. Znajdują praktyczne zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest praktyczne narzędzie do przesypywania i przenoszenia różnych rodzajów żywności. Idealnie sprawdzą się do przesypywania przypraw, cukru, soli, czy cukierków ze słoika.

Filtruj według

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ są niezastąpionym narzędziem w wielu restauracjach, czy barach, gdzie podaje się frytki. Szufelki ułatwiają nabieranie równych porcji tego ziemniaczanego przysmaku i sprawiają, że praca jest łatwiejsza i szybsza.

Oferujemy Państwu szufelki do żywności o najwyższej jakości wykonania. Szufelki do żywności wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej, a także aluminium. Dzięki zastosowaniu materiałów o najlepszej jakości, szufelki są bardzo trwałe i z pewnością i użytkowanie potrwa długie lata.

Szufelki z poliwęglanu cechują się bardzo mała wagą i przezroczystością, dzięki czemu umożliwia to dokładne odmierzanie proporcji. Szufelki do żywości sprzedawane w naszym sklepie agusto dostępne są w wielu różnych pojemnościach. Wielkość szufelek pozwala na precyzyjne odmierzanie proporcji, a te, które mają większą pojemność, jak na przykład 2 litry, doskonale przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dokładne odmierzanie, w krótkim czasie.

W naszym sklepie agusto dostępne są także specjalistyczne szufelki do gyrosa, które w barach i lokalach z kebabem/gyrosem, są niezbędnym narzędzie pracy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się