Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Tarki

Tarka kuchenna jest jednym z najbardziej niezbędnych przedmiotów w kuchni, zarówno tej profesjonalnej, jak i amatorskiej. Sztuka gastronomiczna pełna jest tarcia i ścierania wielu produktów, dlatego dobra i profesjonalna tarka to podstawa kuchennego wyposażenia. Tarka, dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu przyda się dosłownie w każdej potrawie. Zetrzemy na niej warzywa, czekoladę, imbir, czy owoce.

Filtruj według

Doskonale sprawdzi się ona tam, gdzie trzeba dodać gładko posiekany produkt. W naszym sklepie agusto oferujemy Państwu szereg różnych rodzajów tarki kuchennej. Ta najbardziej tradycyjna sześciokątna, którą każdy posiada w swojej domowej kuchni, jest najbardziej znana lecz posiadamy także specjalistyczne tarki do przypraw, parmezanu, czy choćby imbiru.

Wybierając sprzęt z naszego sklepu, macie Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość. Tarka kuchenna jest przedmiotem, który przyda się w kuchni profesjonalnej, a także tej amatorskiej. Jest to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej restauracji, baru, czy innego lokalu gastronomicznego. Wielozadaniowość tarki pozwala używać jej przy przygotowaniu niemalże wszystkich potraw, czy deserów, dlatego jest to zdecydowany numer jeden, jeśli chodzi o profesjonalne wyposażenie gastronomii.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się