Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Tłuczki do mięs

Tłuczek do mięsa jest jednym z podstawowych elementów każdej kuchni, zarówno tej profesjonalnej, jak i amatorskiej. Dobrze rozbite mięso jest podstawą tradycyjnego schabowego, dlatego tłuczek do mięsa musi być nie tylko niezawodny ale i trwały.

Filtruj według

Proces rozbijania mięsa polega na następujących po sobie uderzeniach tłuczkiem, dlatego musi być on wykonany z materiału, który zniesie takie obciążenia i pozostanie w jednym kawałku. Nasz sklep agusto oferuje Państwu tłuczki najlepszej jakości, które wykonane są ze stali, czy aluminium. Dzięki wyprofilowanej rączce, tłuczek idealnie leży w dłoni, ponieważ rozbijanie mięsa jest pracą wysiłkową.

Tłuczki do mięsa są niezbędnym wyposażeniem każdej restauracji, baru, czy lokalu gastronomicznego. Pozwalają one na idealne rozbicie przygotowywanego mięsa. Ten punkt całego procesu obróbki mięsa jest niezwykle ważny, ponieważ realnie przekłada się na końcową jakość mięsnego dania. Z tego powodu tłuczek musi być jak najlepszej jakości.

Warto dodać, że posiadamy także specjalistyczne tłuczki do zmiękczania mięsa, które zbudowane są z 56 ostrzy, które precyzyjnie nacinają przyrządzane mięso, dzięki czemu jest ono jeszcze smaczniejsze, a czas jego przygotowania jest krótszy. Tłuczek do mięsa jest niezbędny zarówno restauracji, jak i w domowej kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się