Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Ubijaki do ziemniaków

Ubijak do ziemniaków to bardzo potrzebne narzędzie zarówno w gospodarstwie domowym jak i restauracji. Ubijaki do ziemniaków używane są do miażdżenia ziemniaków lub innych warzyw i owoców w celu uzyskania z nich jednolitej konsystencji. Są one jednym z tych narzędzie kuchennych, które używamy niemalże codziennie.

Filtruj według

Większość ubijaków do ziemniaków wykonanych jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej z jednolitą rączką drewnianą lub plastikową. Ubijaki do ziemniaków idealnie nadadzą się do rozdrabniania innych warzyw lub owoców. Ubijaki możemy zakupić w różnych rozmiarach, o dłuższej i krótszej rączce. Warto również dodać, że teraźniejsze ubijaki do ziemniaków mają bardzo ciekawy design są estetyczne i z powodzeniem możemy je przetrzymywać w widocznym miejscu.

Cechują się one wytrzymałą konstrukcją, nie są podatne na uszkodzenia, dlatego zakup będzie służył nam długie lata. Stal nierdzewna jest bardzo higieniczna i łatwa w utrzymaniu. Bez problemu możemy myć ubijak do ziemniaków w zmywarce. Nie ulegnie on zarysowaniu, ani zniszczeniu. Jeżeli w Twoim gospodarstwie domowym lub restauracji nie ma odpowiedniego ubijaka do ziemniaków i innych warzyw i owoców, koniecznie musisz je nabyć.

Sklep gastronomiczny agusto, posiada profesjonalny sprzęt gastronomiczny, który posłuży wam długie lata. A niezwykła jakość i wygląd będą długo cieszyć wasze oko.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się