Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wieszaki

W kuchni wszystko musi mieć swoje miejsce. Zasada ta dotyczy zarówno kuchni w profesjonalnych restauracjach i lokalach gastronomicznych, jak i tych domowych. Utrzymanie porządku pozwala na dobrą i zorganizowaną pracę. Właśnie z tego powodu wieszaki kuchenne są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia restauracji, barów i lokali gastronomicznych.

Filtruj według

Wieszaki pozwalają na doskonałą organizację przestrzeni, dzięki czemu wszystko jest na swoim miejscu. Kucharz w restauracji, nie będzie biegał po kuchni w poszukiwaniu patelni, ponieważ doskonale wie, że wisi ona na wieszaku w wyznaczonym do tego miejscu. Dzięki wieszakom możliwe jest bardzo dokładne rozmieszczenie wszystkich niezbędnych sprzętów kuchennych, które muszą być cały czas pod ręką.

Nasz sklep agusto oferuje Państwu wiele różnych wieszaków takich jak wieszak na kieliszki, wieszak na worki cukiernicze i końcówki, czy wieszak na przybory kuchenne. Wieszaki nie tylko świetnie organizują przestrzeń pracy, ale także pozwalają na strategiczne rozmieszczenie akcesoriów kuchennych. Łatwość w montażu wieszaków pozawala na zainstalowanie ich w dowolnym miejscu w kuchni, dlatego są one jednym z podstawowych elementów wyposażenia restauracji, lokalów gastronomicznych, pizzerii, czy barów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się